رطوبت ساز التراسونیک بخار سرد

رطوبت ساز التراسونیک – بخار سرد

شرکت صبا هواساز نخستین تولید کننده انواع رطوبت ساز التراسونیک در کشور  می باشد و مفتخر است که مه ساز های التراسونیک را در ابعاد و ظرفیت های مختلف با توجه به نیاز بازار تولید و به مشتریان محترم خود عرضه کند.
صبا هواساز نخستین تولید کننده رطوبت سازهای بخار سرد در کشور می باشد که با استفاده از تکنولوژی روز دنیا دستگاه های رطوبت ساز التراسونیک با طول عمر بسیار بالا تولید می کنند.
رطوبت ساز التراسونیک با عناوین مه ساز الکترونیکی،مه ساز الکتریکی،بخار سرد در بازار ایران شناخته می شود .
 رطوبت ساز اتراسونیک با استفاده از امواج التراسونیک آب را به ذرات بسیار ریز و سبک تبدیل می کند و باعث ایجاد مه سبک ،خنک و یکنواخت در محیط می شود.
مهم ترین ویژگی رطوبت سازهای التراسونیک کم مصرف بودن این رطوبت سازها می باشد.
مصرف برق در کوچکترین مدل رطوبت ساز التراسونیک که مدل الترا ۴۰۰ است در حدود ۶۰ وات است و در بزرگترین ظرفیت رطوبت ساز التراسونیک که مدل الترا ۶۸۰۰ است در حدود ۵۰۰۰ وات است و در مقایسه با سایر رطوبت ساز ها مصرف برق بسیار پایینی دارند.
ultrasonic-300x171 رطوبت ساز التراسونیک بخار سرد
رطوبت ساز التراسونیک ، رطوبت ساز بخار سرد
رطوبت ساز التراسونیک دارای سیستم اتوماسیون هستند که در صورت کاهش آب منبع به صورت اتوماتیک دستگاه را خاموش می کنند همچنین این رطوبت سازها می توانند به صورت مستقیم به سنسور رطوبت وصل شده و با توجه به رطوبت مناسب سالن روشن و یا خاموش شوند.
نگهداری و تعمیر مه ساز التراسونیک بسیار راحت و آسان است. در ابتدا کافی است منبع آب را پر از آ ب کنید و یا اتصال مربوطه را به شیر آب وصل کنید و دستگاه را روشن کنید.
– تولید رطوبت سرد بدون خیس کردن محیط
– ایجاد ابر و مه با تمام خصوصیات طبیعی آن
– پخش سریع و یکنواخت رطوبت در تمام محیط
– مجهزبه سیستم کنترل رطوبت
– کم صدا، سبک و بسیار کم مصرف
– تعمیرات ساده بدون نیاز به افراد متخصص
– قابل استفاده در : سالن قارچ، گلخانه ها، اتاق تمیز ،نساجی، ریسندگی ،چاپ و بسته بندی و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *